ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13746528
*
nr 1374 6528
Spegel
Oscar II, 77x36cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 januari 2021
kl 18:14:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/1 09:34:49
1
Vinnande bud
25/1 16:04:49
2
600 kr
25/1 16:04:52
1
700 kr (Budbetjänt)
25/1 16:05:22
2
800 kr
25/1 16:05:22
1
900 kr (Budbetjänt)
25/1 16:08:24
2
1.000 kr
25/1 16:08:24
1
1.100 kr (Budbetjänt)
25/1 16:09:38
2
1.200 kr
25/1 16:09:38
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: oscar ii spegel speglar
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:53
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:54
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:51
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1374 6528
Spegel
Oscar II, 77x36cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 januari 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/1 09:34:49 | 1 | Vinnande bud |
25/1 16:04:49 | 2 | 600 kr |
25/1 16:04:52 | 1 | 700 kr (Budbetjänt) |
25/1 16:05:22 | 2 | 800 kr |
25/1 16:05:22 | 1 | 900 kr (Budbetjänt) |
25/1 16:08:24 | 2 | 1.000 kr |
25/1 16:08:24 | 1 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
25/1 16:09:38 | 2 | 1.200 kr |
25/1 16:09:38 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: oscar ii spegel speglar
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:53 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:54 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:51